• Dzień postaci z bajek

• 07.11.2022 10:19
        • 04.11.2022r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Do przedszkola przybyły dzieci przebrane w piękne bajkowe stroje. We wszystkich grupach przedszkolaki wspaniale się bawiły. Dzieci rozpoznawały tytuły bajek po przeczytanym fragmencie, układały bajkowe puzzle, naśladowały sposób poruszania się bajkowych postaci. Na koniec zajęć  dzieci wykonały prace plastyczne. W tym dniu zabawom i tańcom nie było końca. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło przedszkolakom dużo radości.

• Dzień dyni

• 03.11.2022 14:12
        • W piątek 28 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dyni. Dzieci poznały różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat. Dowiedziały się, że dynia jest bardzo zdrowym warzywem i można z niej przygotować wiele dań. Przedszkolaki uczestniczyły w dyniowych zabawach. Z zapałem wykonały również prace plastyczne. Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń, radości i zabawy.

• Dzień poczty

• 03.11.2022 14:20
        • 18 października w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Poczty. Z tej okazji przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, które przybliżyły im pracę poczty i listonosza. Dowiedziały się, jak długą drogę musi przebyć list, aby dotrzeć do odpowiedniego odbiorcy.  Najwięcej radości wzbudziło u dzieci tworzenie kartki pocztowej oraz naklejanie znaczków.

• Pasowanie na przedszkolaka

• 28.10.2022 15:17
        • 25 października 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka. W uroczystości wzięły udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze i piosenki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor Anna Błaszczyk - Kwaśniewska przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej.  Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom.

• Dzień kundelka

• 28.10.2022 15:14
        • Choć mówią, że nierasowy, to on ma w sobie ras wiele. Nos mokry... Czułe serce... Najlepszym jest przyjacielem ❤️!

25 października obchodzony jest Dzień Kundelka. Z tejże okazji do naszego przedszkola ze swym pieskiem, kundelkiem Blue przybyła pani weterynarz Joanna Szyplińska, która przybliżyła dzieciom  jak należy opiekować się psami.