• Dzień Dinozaura

• 03.06.2022 12:07
        • Nasze przedszkolaki kochają wszystko co jest związane z tymi prehistorycznymi gadami. Dzieci poznały gatunki dinozaurów, dowiedziały się czym się odżywiały i dlaczego wymarły. Dowiedziały się czym zajmuje się archeolog oraz paleontolog. Przedszkolaki miały ręce pełne pracy.

• Tłusty Czwartek

• 03.06.2022 12:05

• "Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a przedszkolaki uwierzyły pysznych faworków nasmażyły..."

• Ogólnopolski Dzień Dentysty

• 03.06.2022 12:03

• "Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda. Myję zęby, bo wiem dobrze o tym, kto ich nie myje ten ma kłopoty, żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!".
          W naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Dentysty. Dzieci miały okazję dowiedzieć się na czym polega praca dentysty. Przedszkolaki jak zwykle się nie nudziły!

• Zdrowy tydzień

• 03.06.2022 12:02

• W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki dowiadywały się na czym polega zdrowy tryb życia, jak ważne jest zdrowe odżywianie i sport. Przygotowały smaczne i zdrowe przekąski.

• Solidarni z Ukrainą

• 03.06.2022 12:00
        • Nasze przedszkolaki wraz z rodzicami włączyli się w zbiórkę darów dla naszych sąsiadów z Ukrainy. Jak zawsze mogliśmy liczyć na ich wielkie serca!