• Dzień Rodziny i Dzień Sportu

• 1 czerwca uczniowie nie mieli lekcji, za to mogli przyjść przebrani za różne postacie  z bajek, filmów lub lektur. Dzień rozpoczęliśmy teleturniejem ,,1 z 10” , w którym pytania związane były z szeroko pojętą rodziną. Zwycięzcą okazała się klasa IVa.

Następnie odbył się happening plastyczny pt. ,,Jak spędzam czas z rodziną?”. Rodzina widziana oczami dziecka to najpiękniejsze chwile spędzone z najbliższymi i najcenniejsze wspomnienia, które dzieci postanowiły zachować na dłużej.

W tak znaczącym dniu nie mogło zabraknąć gier i zabaw sportowych. Zwycięzcami teleturnieju sportowego  kl. IV-VI zostały klasy: IVa, Vb, VIa, zaś rywalizację w klasach VII-VIII wygrała kl. VIIa. Impreza była udana, pogoda dopisała, a uśmiechy gościły na ustach wszystkich dzieci.

Ten wspaniały dzień pełen wrażeń i radości uświetnili sponsorzy:

– Rada Rodziców, która przekazała papier do zajęć plastycznych, prezent dla świetlic w postaci gier planszowych  i oczywiście lody.

- Pani Katarzyna Markowska, reprezentująca firmę ,,Martes”, która przekazała upominki sportowe.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania rodzicom za obecność i pomoc.